Sylvia Browne "Karty do czytania mojej duszy"

Udostępnij ten post

Tytuł: "Karty do czytania mojej duszy"
Autor: Sylvia Browne
Tytuł oryginału: "My Spiritual Reading Cards"
Wydawnictwo: Studio Astropsychologii
Liczba stron: 74 karty + instrukcja
Do kupienia: talizman
Moja ocena: 5/6

Sylvia Browne jest bestsellerową autorką New York Timesa i medium sławnym na całym świecie. Regularnie gości w programach takich jak The Montel Williams Show i Larry King Live oraz w innych mediach. Jest magistrem literatury angielskiej i chce pisać tak długo, jak długo będzie w stanie utrzymać w dłoniach pióro. Sylvia jest prezesem Sylvia Browne Corporation i założycielką Society of Novus Spiritus mieszczącego się w Campbell w Kalifornii.

Pierwsze co rzuciło mi się w oczy po otrzymaniu kart to ich pudełeczko wykonane z tektury. Jest solidne, małych rozmiarów (dzięki czemu możemy je włożyć do torebki i nosić przy sobie) i posiada piękną szatę graficzną obok której nie możemy przejść obojętnie.
Po otworzeniu pudełka naszym oczom ukazuje się naprawdę krótka instrukcja i karty. Instrukcja informuje nas o znaczeniu kart i tym jak ich używać. Krok po kroku wyjaśnia nam, że karty trzeba potasować trzy razy, a następnie rozłożyć je w kształt krzyża (wszystko dokładnie zostało opisane i nie ma opcji by ktokolwiek źle ułożył karty). Ostatnim krokiem jest wyjaśnienie co dana karta oznacza.
Każda z kart posiada Uniwersalne Prawdy i przepiękną szatę graficzną. Emanuje od nich radość, spokój i mnóstwo pozytywnej energii. W tym momencie muszę złożyć wielkie gratulacje Tomaszowi Piłasiewiczowi bo to on odpowiada za  wygląd talii.

Talia ma nam pomóc w zrozumieniu swojego życia i swojej duchowej podróży co prowadzi do odkrycia własnego JA. Kart możemy używać pojedynczo do medytacji lub wykorzystać kilka z nich do zrozumienia swojego życia. Sylvia Browne daje nam wolną rękę co do użycia talii.
Cytując autorkę: "(...) więc weź ze sobą to, czego potrzebujesz lub pragniesz, lub to, co czujesz, że jest dla Ciebie dobre... i odrzuć całą resztę. Nie pozwól niczemu i nikomu kontrolować swojego życia. Po prostu raduj się tymi kartami i zobacz jak szybko udowodnią, że są dla Ciebie idealne".

Cały czas zapoznaję się z kartami, ale już teraz wiem, że są dla mnie idealne. Karty Sylvii Browne są dla osób, które nie wiedzą co dalej zrobić, stoją w jakimś punkcie swojego życia i potrzebują pomocy. Ta talia kart może pomóc w podjęciu decyzji lub wpłynąć na nas intuicyjnie. Każdy z nas będzie interpretował karty na swój sposób i odpowiednio do swojej sytuacji życiowej. Właśnie to jest w nich piękne - swoją interpretację opieramy na tym co czujemy w danej chwili. Zdaję sobie sprawę, że nie wszyscy wierzą w takie rzeczy, ale zawsze warto spróbować, przecież nic się na tym nie traci. A nuż się uda i karty pomogą nam podjąć decyzję? Polecam Wam je gorąco!

Za możliwość zapoznania się z kartami dziękuję:

8 komentarzy :

 1. Wyglądają interesująco i szata graficzna przykuwa uwagę :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Raczej nie dla mnie:) jakoś nie przepadam za takimi rzeczami.

  OdpowiedzUsuń
 3. Znajoma pożyczyła mi książkę o czakrach ale czuję że w tym temacie raczej sie nie odnajdę , zapraszam http://qltura.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie dla mnie :) Nie ciągnie mnie do kart, itp.

  OdpowiedzUsuń
 5. Twój blog został nominowany do Liebster Blog Award :)! Więcej informacji na moim blogu.

  OdpowiedzUsuń