Rachael Jayne Groover "Silna i kobieca. Jak wzmocnić swój magnetyzm"

Udostępnij ten post

Tytuł: "Silna i kobieca. Jak wzmocnić swój magnetyzm"
Autor: Rachael Jayne Groover
Tytuł oryginału: "Powerful and feminine. How to increase Your Magnetic presence and attract the attention You want"
Wydawnictwo: Studio Astropsychologii
Liczba stron: 264
Do nabycia: talizman
Moja ocena: 5-/6

Rachael Jayne Groover to piosenkarka, mówczyni motywacyjna i założycielka Projektu JIN - międzynarodowej społeczności kobiet, które zajmują się rozwojem osobistym i duchowym oraz wspierają w tym inne przedstawicielki płci pięknej.

O książce Rachael Groover naczytałam się wielu pozytywnych recenzji i przyznam, że byłam zainteresowana tą książką. Więc gdy trafiła do mojej biblioteczki, z wielką chęcią sięgnęłam by ją przeczytać.

Każdy z nas chociaż raz w życiu spotkał kobietę, która swoją osobą przyciąga wzrok nie tylko mężczyzn, ale również i kobiet. Wystarczyło, że weszła do pomieszczenia, a wzrok wszystkich wędrował od razu do niej. Zapewne niejedna z nas zadawała sobie pytanie: Jak ona to robi? Na to pytanie i wiele innych odpowiada książka "Silna i kobieca. Jak wzmocnić swój magnetyzm".

Wiele z nas chciałoby poczuć się w pełni kobiecą i pewną siebie. Skupiać wzrok mężczyzn, czuć się zarówno w swoim ciele jak i w głowie pewnie. Pomoże nam w tym poradnik przesympatycznej i zabawnej Rachael Groover. Ta kobieta poprzez swoje własne doświadczenia, uczy nas jak być silną i kobiecą. Kto by się spodziewał, że takie proste ćwiczenia i porady, zmienią nasze życie? Większość z nas nawet nie zdaje sobie sprawy jakie to jest mało skomplikowane. To zadziwiające jakie rezultaty może przynieść wychwalanie partnera, przeżycie uczuć jakie nam towarzyszą czy odpowiedni chód. Sama skorzystałam z paru ćwiczeń i jestem pod wrażeniem.
Bardzo fajną rzeczą jest podsumowanie każdego rozdziału i zestaw 35 ćwiczeń, które pomogą nam wzmocnić swój magnetyzm. Układ treści jest bardzo dobrze przemyślany, a i język autorki jest lekki co pomaga w szybkim i przyjemnym czytaniu.

Jeżeli chcecie poczuć się pewne siebie, silne i zarazem kobiecie to zachęcam do sięgnięcia po poradnik Rachael Groover. Autorka wydaje się być sympatyczną kobietą i swój urok oraz rady przelała na papier, wydając naprawdę bardzo dobrą książkę. Jeszcze raz serdecznie polecam każdej kobiecie bez względu na wiek.

Za możliwość przeczytania dziękuję:

5 komentarzy :

 1. Czytałam, bardzo mi się podobała. Moim zdaniem fajnie jest coś takiego przejrzeć, by zobaczyć, ze wcale nie trzeba mieć wymiarów 90-60-90 by zwrócić na siebie czyjąś uwagę.

  OdpowiedzUsuń
 2. Podoba mi się ten poradnik, może się skuszę :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Za poradnikami z reguły nie przepadam i ich nie czytuję, ale tego nawet jestem ciekawa :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Już druga zachęcająca recenzja:D sama za poradnikami nie przepadam ale na ten mam ochotę;)

  OdpowiedzUsuń