Wojciech Usarzewicz "Uzdrawiająca moc słów. Jak tworzyć afirmacje, które zmienią twoje życie"

Udostępnij ten post

Tytuł: "Uzdrawiająca moc słów. Jak tworzyć afirmacje, które zmienią twoje życie"
Autor: Wojciech Usarzewicz
Wydawnictwo: Illuminatio
Liczba stron: 176
Do kupienia: czarymary
Moja ocena: 5/6

Kto z nas nie chciałby zmienić swojego życia? Podejrzewam, że wszyscy. Większość z nas cały czas dąży do poprawienia komfortu i standardu w jakim żyje. Chcemy więcej zarabiać, otaczać się przyjemnymi dla oka przedmiotami, kupić samochód, mieszkanie, wyjechać na wakacje...To wszystko kosztuje. Jednak nic nie kosztuje praca ze słowami, której użycie może pomóc nam w byciu szczęśliwym.

Czym jest afirmacja? To forma pozytywnego zdania, która ma na celu wprowadzenie do podświadomego umysłu pozytywnego przekonania na dany temat, jednocześnie uwalniając z nieświadomości emocje i lęki, które oddziałują na nas negatywnie. Afirmacja jest jedną z najbardziej znanych metod wykorzystywania mocy słowa do wprowadzenia życiowych zmian. Wbrew pozorom praca z afirmacjami wcale nie jest taka łatwa. Jest to proces, który trzeba skrupulatnie powtarzać, a następnie wyciągać odpowiednie wnioski. Jednak uważam, że to niewielka cena za tak wiele pozytywnych aspektów.

Książka Wojciecha Usarzewicza jest napisana lekkim językiem, dzięki czemu książkę czyta się błyskawicznie. Autor doskonale objaśnił pracę z afirmacjami, dlatego też nie ma możliwości żeby ktokolwiek miał problem ze zrozumieniem zadania. W "Uzdrawiającej mocy słów..." znajdziemy wiele przydatnych informacji i kwestii, które ciekawią czytelnika, tj. jak działa afirmacja, metody jak za pomocą słów przywołać pomyślne zdarzenia, zasady dobierania odpowiednich słów i tworzenia własnych fraz czy choćby odpowiedzi na najczęstsze pytania. Uważam, że książka jest świetnie napisana, a sam autor zadbał o najdrobniejsze szczegóły, które mogłyby trapić czytelnika.

To, co myślisz, tworzy to, jak żyjesz*

Serdecznie polecam książkę Wojciecha Usarzewicza każdej osobie, która pragnie zmienić swoje życie na lepsze. Afirmacje są w stanie poprawić nasz stan zdrowia, relacje z ludźmi czy finanse. Praktycznie nie ma żadnych ograniczeń dla tych cudownych form przywoływania szczęścia. Jeszcze raz gorąco polecam.

*Budda

Za możliwość przeczytania dziękuję:

6 komentarzy :

 1. Takie działania mnie szczerze mówiąc lekko przerażają ;)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja akurat wierzę w moc słów i po takie książki z chęcią sięgam. Podchodzę od nich oczywiście z pewnym dystansem, bo od samego myslenia człowiek do niczego nie dojdzie, ale taki pozytywny "nakręcacz" jest zawsze mile widziany.

  OdpowiedzUsuń
 3. Afirmacje są bardzo przydatne i mają moc ! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie spodobał mi się style tego autora. O ile zagadnienie afirmacji jest dla mnie dość znane, o tyle sposób jego wyłożenia był tak zniechęcający, że nie dokończyłam lektury.

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie dla mnie takie książki :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Może kiedyś. Lubię zabawy w ezoterykę.

  OdpowiedzUsuń