Raymond Buckland "Wielka księga komunikacji z duchami. Jak nawiązać kontakt z drugą stroną"

Udostępnij ten post

Tytuł: "Wielka księga komunikacji z duchami. Jak nawiązać kontakt z drugą stroną"
Autor: Raymond Buckland
Tytuł oryginału: "Buckland's book of spirit communication"
Wydawnictwo: Studio Astropsychologii
Liczba stron: 392
Do kupienia: talizman
Moja ocena: 5/6

Raymond Buckland przybył do USA w roku 1962 z Anglii. Uważany jest za autorytet w sprawach okultystycznych i nadnaturalnych. Służył jako doradca przy produkcji filmu Necromancy Orsona Wellesa, a także doradzał przy teatralnej produkcji Makbeta z Williamem Friedkinem, reżyserem Egzorcysty. Wykładał na uczelniach w całym kraju. Obecnie mieszka na małej farmie w północno-centralnym Ohio.

Opowieści o duchach i próby kontaktu z nimi, znane są już od dawna. Każdy z nas zastanawia się co jest "po drugiej stronie" i czy ona w ogóle istnieje. Telewizja wykorzystuje zainteresowanie ludzi duchami i nadprzyrodzonymi zjawiskami, produkując seriale czy filmy. Głośno słychać o mediach, którzy kontaktują się ze zmarłymi. Jednak często powątpiewamy w ich zdolności. Czy słusznie? Na te i wiele innych pytań odpowiada książka Raymonda Bucklanda.

"Wielka księga komunikacji z duchami. Jak nawiązać kontakt z drugą stroną" to książka dzięki której dowiemy się w jaki sposób możemy komunikować się z duchami. Podzielona jest na siedemnaście lekcji, które zapoznają nas ze spirytualizmem, technikami komunikacji z drugą stroną czy automatycznym pisaniem. To tylko wierzchołek tego, co oferuje nam ta księga. Każdy rozdział zawiera pytania sprawdzające naszą wiedzę i to co zapamiętaliśmy z danego rozdziału. Oprócz tego autor przybliża nam sylwetki znanych osób zajmujących się okultyzmem, np. John Edward, Jeane Dixon, Leonora E. Piper czy Edgar Cayce.

Książka napisana jest prostym i lekkim językiem. Widać, że autor wie o czym pisze, co powoduje iż z jeszcze większą przyjemnością czytamy tę książkę. Oprócz faktów i informacji, Buckland oferuje nam ćwiczenia, które pomogą rozwinąć nasze zdolności. Sam wygląd książki przyciąga czytelnika. Okładka jest pięknie przyozdobiona, podobnie jak strony książki, które są przyciemnione na brzegach. Wszystko to jeszcze bardziej syci wzrok czytelnika.

"Wielką księgę komunikacji z duchami. Jak nawiązać kontakt z drugą stroną" polecam wszystkim zainteresowanym tematem okultyzmu oraz tym, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę. Jest to bardzo dobry poradnik z którego można wynieść wiele ciekawych informacji i poznać odpowiedzi na dręczące nas pytania. Gorąco polecam!

Za możliwość przeczytania dziękuję: 

5 komentarzy :

 1. Nie interesuję się tym tematem, a więc nie sięgnę

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetna ksiązka, nie tylko dla tych, którzy chcą wywołać duchy ale też dla tych, którzy chcą poczytać o sławnych wywoływaczach :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Może kiedyś się skuszę. Owszem, książka bardzo przyciaga okładką, jest genialna :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Na prezent dla koleżanki chętnie się skuszę. Ona uwielbia taką tematykę:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie dla mnie :(
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń