Richard Webster "Odczytywanie aury dla początkujących"

Udostępnij ten post

Tytuł: "Odczytywanie aury dla początkujących"
Autor: Richard Webster
Tytuł oryginału: "Aura Reading for Beginners"
Wydawnictwo: Illuminatio
Liczba stron: 192
Moja ocena: 5-/6

O aurze słyszałam jak i również czytałam parę razy. Ten motyw wykorzystywany jest czasami w książkach. Jednak do końca nie wiedziałam ile w tym prawdy a ile fikcji, więc postanowiłam poszerzyć swoją wiedzę i sięgnąć po książkę dobrze znanego pisarza i ezoteryka Richarda Webstera.

Aura to niewidzialne pole energetyczne, które otacza każde żywe stworzenie. Jest również częścią każdej komórki ciała i stanowi odbicie wszystkich energii życiowych. Energia, która przepływa przez naszą aurę jest odbiciem naszej osobowości, stylu życia i myśli. Jest również odzwierciedleniem naszego stanu fizycznego i psychicznego. Wydawać by się to mogło bajką i kolejnym wymysłem lecz nawet naukowcy twierdzą, że posiadamy coś co nazywa się aurą fizyczną. Jak się okazuje aura ma barwę. Każdy z nas posiada jakiś kolor aury w zależności od osobowości, nastroju i cech charakteru. Nasuwa się pytanie: co zrobić by zobaczyć aurę? Otóż jak instruuje nas Webster, przede wszystkim należy podejść do tego na luzie i postrzegać to doświadczenie jako zabawę. Nie powinniśmy wykonywać ćwiczeń z nastawieniem "muszę to zrobić, muszę zobaczyć aurę" i po paru nieudanych próbach złościć się i rezygnować. Dzieciom widzenie aury przychodzi z dużą łatwością. Może dlatego, że wszystko co nowe je cieszy i podchodzą do wielu spraw z radością? Nie pozostaje nic innego jak brać z nich przykład i ćwiczyć dobrze się przy tym bawiąc.

Lubię książki z serii dla początkujących wydawnictwa Illuminatio. Są to poradniki napisane prostym i zrozumiałym językiem, który ma dotrzeć do każdego czytelnika. Richard Webster nie szczyci się swoją wiedzą, nie wywyższa się tylko tłumaczy wszystko jak dobremu przyjacielowi. Cenię sobie takich pisarzy i równocześnie nauczycieli gdyż wiedzą jak dotrzeć do odbiorcy i jak mu pomóc.

Komu mogę polecić tę książkę? Wszystkim, którzy interesują się ezoteryką i tematem aury. To ciekawy poradnik z którego można wynieść wiele przydatnych informacji i samemu nauczyć się widzieć i czuć aurę oraz ją odczytywać. To świetny sposób na rozgryzienie człowieka i przy okazji niemała umiejętność. Polecam gorąco wszystkim zainteresowanym.

Za możliwość przeczytania dziękuję:

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz