Upalne lato z MG... czyli jak w przyjemny sposób wygrać 10 książek :)

Udostępnij ten post


"Czasem mówi się - "mamy ładną zimę tej wiosny" albo "mamy piękną jesień tego lata" a czy zauważyliście jak cudowne mamy lato tego lata?

My bardzo doceniamy cudowność tego lata i chcemy to uczcić konkursem fotograficznym, w którym do wygrania aż 10 książek naszego wydawnictwa!

Wystarczy przesłać nam zdjęcie Waszego lata. Nie jest ważne czy spędzacie je w górach, nad morzem, w lesie czy też ukochanej kanapie. Nie jest ważne czy towarzyszy Wam książka, czy też nie (choć nie mamy wątpliwości, że zdecydowanej większości tak! :)).

Jako, że wakacje spędzamy w różnych terminach na zdjęcia czekamy do 15 września - po tym czasie wybierzemy zwycięzców, których nagrodzimy letnimi książkami naszego wydawnictwa!"

Zapraszamy do naszego konkursu - http://bit.ly/latozMG

Czyż to nie wspaniała wiadomość? Taka okazja nie trafia się często, a samo zadanie konkursu jest banalnie proste i przyjemne. Mam nadzieję, że większość z Was skusi się i weźmie udział w konkursie. Ciekawa jestem jakie pomysły siedzą Wam w głowie. Więc aparat do ręki i pstryk! Powodzenia wszystkim :)

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz