Edain McCoy "Projekcja astralna dla początkujących"

Udostępnij ten post

Tytuł: "Projekcja astralna dla początkujących"
Autor: Edain McCoy
Tytuł oryginału: "Astral projection for beginners: Six techniques for traveling to other relams"
Wydawnictwo: Illuminatio
Liczba stron: 254
Moja ocena: 5/6

Edain McCoy swoją pierwszą talię do wróżenia otrzymała w wieku kilkunastu lat. W wieku około 25 lat zaczęła dokonywać odczytów Tarota dla innych, a zanim skończyła 30 lat przeprowadzała udane eksperymenty z własnym układem kart Tarota. McCoy jest absolwentką Uniwersytetu Teksańskiego, na którym zdobyła licencjat z historii. Edain twierdzi, że jest potomkinią, cieszącej się złą sławą, toczącej waśnie rodziny McCoyów z Kentucky i że jej przodkiem był sir Roger Williams - siedemnastowieczny dysydent.

Projekcja astralna to stan, podczas którego świadomość zanurzona jest w czasie lub miejscu różnym od tego, w którym znajduje się ciało fizyczne. W tym czasie możemy podróżować do innych krain i rzeczywistości, spotkać się z bliskimi, uzdrawiać innych oraz zajrzeć w przeszłe życia. Jednak by to osiągnąć trzeba poświęcić wiele czasu na trening. Tylko od nas samych zależy jak szybko i poprawnie nauczymy się postrzegać świat spoza naszego ciała.
Autorka podzieliła książkę na trzy główne części. Pierwsza część poświęcona jest przygotowaniu i zrozumieniu czym jest projekcja astralna. Uczymy się medytacji i relaksacji, dowiadujemy się o czakrach i ich roli w OBE (out-of-body experience) oraz o bezpieczeństwie i pokonywaniu strachu. Część druga przedstawia sześć metod projekcji astralnej:
1. Ogólne przeniesienie świadomości
2. Projekcja poprzez czakry
3. Medytacja prowadząca do astralnej separacji
4. Medytacja z przewodnikiem
5. Używanie symbolicznych wrót
6. Opuszczanie snów
To od nas zależy jaki sposób będzie dla nas łatwiejszy i przyjemniejszy. By się tego dowiedzieć trzeba spróbować projekcji astralnej na wszystkie sześć sposobów i wybrać najlepszy.
Część trzecia poświęcona jest dla tych, którzy opanowali już OBE. Autorka wyjaśnia co to jest Kronika Akaszy i jak można z niej korzystać. Oprócz tego uczy jak leczyć na odległość i kreatywnie wizualizować.

"Projekcja astralna dla początkujących" to idealny poradnik dla osób, które zaczynają swoją przygodę z projekcją astralną. Edain McCoy w prosty i zrozumiały sposób opisała doświadczenia i metody z których może zacząć korzystać każdy. Książka jest również idealna dla osób, które posiadają wiedzę i umiejętność podróżowania w zaświatach. Jeżeli jesteście zainteresowani, to gorąco polecam Wam tę pozycję!

Za możliwość przeczytania dziękuję:

7 komentarzy :

 1. Jakoś nie wierzę w takie rzeczy jak projekcja astralna. Po książkę z pewnością nie sięgnę :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Zdecydowanie coś dla mnie. Uwielbiam taką tematykę!

  OdpowiedzUsuń
 3. A mi sie ona podoba, chcialbym ja wypobowac, choc nigdy nie mialam z takim czyms stycznosci.
  obserwujemy? Odp na moim blogu
  Pozdrawiam :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ale Ci zazdroszczę! Do mnie nie dotarła :( poczta ją zgubiła!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Naprawdę? Mi na szczęście jeszcze niczego nie zgubili :)

   Usuń
 5. Nie dla mnie. Jakoś mnie to nie przekonuje ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie przemawiają do mnie takie książki. Odpuszczę ją sobie ;)

  OdpowiedzUsuń