David Hamilton "Wszystko zaczyna się od myśli. Potęga Twojego umysłu"

Udostępnij ten post

Tytuł: "Wszystko zaczyna się od myśli. Potęga Twojego umysłu"
Autor: David Hamilton
Tytuł oryginału: "It's the thought that counts"
Wydawnictwo: Studio Astrospsychologii
Liczba stron: 221
Do kupienia: talizman
Moja ocena: 4+/6

Dr David R. Hamilton to niekwestionowany autorytet medyczny i wieloletnim doświadczeniu w branży farmaceutycznej, a także autor światowych bestsellerów. Obecnie podróżuje po całym świecie i prowadzi warsztaty, pomagając ludziom zrozumieć potężny wpływ psychiki na ciało.

Nie raz zapewne słyszeliście, że myślenie ma wpływ na nasze ciało i samopoczucie. Na rynku jest mnóstwo książek, które skłaniają nas do pozytywnego myślenia czy otwierania swojego serca na innych. W swojej książce "Wszystko zaczyna się od myśli..." David Hamilton odkrywa potencjał umysłu i jego wpływ na nasze samopoczucie, organizm czy strukturę DNA.

W książce znajdziemy wiele cennych rad, jak nauczyć się pozytywnego myślenia. Oprócz tego autor wyjaśni nam jaki wpływ ma pozytywne myślenie na nasz organizm oraz jak działa ludzki organizm, a w tym przypadku mózg. Jak wiadomo "miłość uskrzydla", ale posiada również właściwości stymulujące komórki w ciele. Dzięki temu poradnikowi nauczymy się leczyć myślami na nasz organizm, uzdrawiać bliskie nam osoby i poprawiać swoje samopoczucie. A to wszystko podane prostym i przystępnym językiem.

Poradnik Davida Hamiltona jest w stanie odmienić nasze życie. Nie od dziś wiadomo, że nasze nastawienie ma wpływ na samopoczucie i rozwój. Wystarczy być tylko otwartym na nowe możliwości i co najważniejsze korzystać z nich. Nikt na tym nie ucierpi, a być może jeszcze zyska. Jeśli z góry zakładamy, że treść zawarta w tej książce to bzdury to nie będziemy w stanie skorzystać z rad autora. Wielu ludzi myli pozytywne nastawienie z naiwnością. Dlatego bronimy się i nie ufamy zarówno ludziom jak i nowym możliwością. Jednak ta książka jest w stanie pomóc każdemu niedowiarkowi.

W tym poradniku każdy znajdzie coś dla siebie. Jeżeli ważne jest dla Was zdrowie duchowe i fizyczne, dążycie do perfekcji to ta pozycja jest dla Was. Dzięki tej książce można nauczyć się rozmawiać z osobami chorymi i cierpiącymi, a co najważniejsze będziemy w stanie im pomóc nawet na odległość. Wystarczy tylko pomyśleć.

Za możliwość przeczytania dziękuję:

6 komentarzy :

 1. Mam wiele tego typu książek, bo lubię je, ale kolejnej mi jak na razie nie potrzeba ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie przepadam za takimi książkami :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Mam ochotę na książkę tego typu, a ta wydaje się być ciekawa ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie lubię takich książek.

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie dla mnie ta książka, nie przeczytam

  OdpowiedzUsuń
 6. lubię takie poradniki i po ten chętnie sięgnę :)

  OdpowiedzUsuń