Gerie Bauer "Numerologia dla początkujących"

Udostępnij ten post

Tytuł: "Numerologia dla początkujących"
Autor: Gerie Bauer
Tytuł oryginału: "Numerology for beginners"
Wydawnictwo: Illuminatio
Liczba stron: 272
Moja ocena: 5/6

Gerie Bauer jest pisarką, producentką telewizyjną, redaktorką czasopism poświęconych modzie i urodzie, wykładowczynią i konsultantką, a także specjalistką w dziedzinie podróżowania. Napisała dziesięć książek, z których pięć jest poświęconych różnym aspektom podróżowania. Obecnie jest prezesem Great Spas of the World, biura podróży specjalizującego się w organizowaniu wycieczek do uzdrowisk znajdujących się w różnych częściach świata, w tym także newage'owych i duchowych wycieczek do Indii, Tajlandii, na Bali i do wielu innych miejsc położonych w południowo-wschodniej Azji.

Numerologia zawsze w jakimś stopniu mnie ciekawiła. Miałam okazję zebrać informacje przy czytaniu książki Violetty Kuklińskiej-Woźny "Liczby życia. Co numerologia mówi o tobie i innych". Jednak książka Gerie Bauer bardziej mnie usatysfakcjonowała.

Na samym wstępie dowiadujemy się co to jest numerologia i jak działa. Jest to dobre wprowadzenie w świat liczb, który jest interesujący. Książka jest podzielona na 15 rozdziałów, które odkrywają przed nami coraz więcej tajemnic. I tak oto będziemy mogli obliczyć swoją liczbę przeznaczenia, osobisty rok i miesiąc, indywidualny dzień czy cykl trójkowy. Oprócz tego dowiemy się jakie znaczenie ma nasza data urodzenia, nasze imię i w jakim zawodzie się spełnimy. Jest to bardzo ciekawa rzecz. Chyba każdy z nas chciałby się dowiedzieć w czym byłby dobry. Zdaję sobie sprawę, że większość ludzi podchodzi do numerologii i innych tego typu spraw sceptycznie i nie dziwię im się bo sama również miałam takie podejście. Niby jakim cudem, jakaś książka o liczbach jest w stanie przewidzieć w jakim zawodzie się sprawdzimy i jacy jesteśmy? Prawda jest taka, że numerologia naprawdę działa. To jasne, że nasze życie/plany zawodowe nie potoczą się w 100% tak jak opisane jest w książce. Numerologia nie narzuca nam jakie działania mamy podjąć. To czyste wskazówki, pomocne rady, a czasami i prawdy. Ja z tej książki wyniosłam wiele ciekawej wiedzy z której na pewno będę korzystać. Momentami byłam pod wrażeniem tego, że tak wiele siebie znalazłam w tej książce.

Jeżeli jesteście ciekawi co kryje w sobie numerologia i czy naprawdę działa, to zachęcam Was do sięgnięcia po "Numerologię dla początkujących". Wszystkie zagadnienia są bardzo dobrze wytłumaczone, a język prosty i łatwy w odbiorze. Zdecydowanie polecam tę książkę wszystkim zainteresowanym.

Za możliwość zapoznania się z książką, dziękuję:

7 komentarzy :

 1. Nie jestem przekonana do takich książek. Nigdy nie interesowałam się numerologią i pewnie się to nie zmieni ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie moje klimaty, ale recenzja ciekawa :)

  Zapraszam na konkurs!
  Do wygrania hit ostatnich tygodni "Ostatnia spowiedź" :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Też czytam teraz Numerologię :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Raczej nie dla mnie, nie przeczytam jej

  OdpowiedzUsuń
 5. Numerologia ani mnie nie interesuje ani nie jest dla mnie wiarygodna :) Książkę sobie daruję.

  OdpowiedzUsuń