Izabela Janczarska "Zaklinacz dusz. Przeprowadzanie w Zaświaty"

Udostępnij ten post

Tytuł: "Zaklinacz dusz. Przeprowadzanie w Zaświaty"
Autor: Izabela Janczarska
Wydawnictwo: Studio Astropsychologii
Liczba stron: 214
Do nabycia: talizman
Moja ocena: 4/6

Izabela Janczarska to znawczyni radiestezji, fizjoterapii i medycyny chińskiej. Jest podróżniczką, ale przede wszystkim zaklinaczką dusz. Poprzez swój dar pomaga duszom przejść na Drugą Stronę.

Jedno w życiu jest pewne - wszyscy umrzemy. Lecz co czeka nas po śmierci? Czy nasza dusza od razu trafia do Nieba? A co jeżeli nie może sobie poradzić z przejściem na Drugą Stronę i błąka się na Ziemi? W takich sytuacjach ludzie tacy jak pani Izabela Janczarska starają się pomóc przeprowadzić duszę.

W "Zaklinaczu dusz" autorka opisuje swoje doświadczenia z przeprowadzania dusz. Jak się okazuje bardzo dużo z nich ma problem i wtedy "przychodzą" do autorki prosząc o pomoc. W przeprowadzaniu dusz pani Izabeli pomaga Tomasz, który jest nauczycielem duchowym i w swoim fachu ma duże doświadczenie. Mimo iż pomoc w przeprowadzaniu dusz może wydawać się łatwa to taka nie jest. Takich ludzi lubi atakować Zło i odbierać im energię czego doświadczyła Izabela Janczarska. Pan Tomasz nie raz pomógł autorce gdy atakowało ją Zło. Niektórzy ludzie mają dar porozumiewania się z duszami, a nieliczni chcąc również należeć do grupy udają. Często nazywani są wampirami energetycznymi i trzeba się ich wystrzegać. Oprócz tego z książki dowiemy się trochę o kręgach kamiennych, miejscach mocy i megalitach. Jak się okazuje wszystko ma ze sobą wspólny związek - energię.
Dusze, które zostały przeprowadzone na Drugą Stronę są wdzięczne za pomoc. Jest to swego rodzaju nagroda dla zaklinaczy dusz.

"Zaklinacz dusz. Przeprowadzanie w Zaświaty" uczy nas co zrobić gdy bliscy zgubią się gdzieś między światami. Autorka w prosty sposób wyjaśnia proces przeprowadzania dusz i uczy nas by otworzyć swój umysł na nowe rzeczy. Każdy zasługuje na nowe życie, by się rozwijać i doskonalić. Warto skorzystać z pomocy zaklinaczki dusz.
Lekturę polecam każdemu kto jest interesuje się tym zagadnieniem i chce pogłębić swoją wiedzę o doświadczenia autorki.

Za możliwość przeczytania dziękuję:

9 komentarzy :

 1. O jej. Nie wiem jak mam skomentować tą książkę.
  Mam dziwne odczucia..
  Właściwie to może bym ją przeczytała, ale z drugiej strony czuję, że bałabym położyć ją sobie koło łóżka.

  OdpowiedzUsuń
 2. To może być bardzo ciekawa książka, tematyka jest niesamowita z chęcią poznałabym bliżej tą książkę :) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten temat to dla mnie lekka abstrakcja i raczej by mnie ta pozycja nie zaciekawiła.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciekawe, czy książka mi się spodoba. Najprawdopodobniej przyjdzie do mnie teraz do recenzji.

  OdpowiedzUsuń
 5. Chyba nie dla mnie, jakoś nie kręcą mnie takie lektury.

  OdpowiedzUsuń
 6. lubię ezoterykę i bardzo sobie cenię wydawnictwo Studio Astro, ale jednak ta pozycja to chyba nie do końca to czego szukam :)

  OdpowiedzUsuń