Emily Dubberley "Talia miłości. Seksprzewodnik dla par"

Udostępnij ten post

Tytuł: "Talia miłości. Seksprzewodnik dla par"
Autor: Emily Dubberley
Tytuł oryginału: "Sex Deck: Playful Positions to Spice Up Your Love Life"
Wydawnictwo: Studio Astropsychologii
Liczba stron: 12 + 52 karty
Do nabycia: talizman
Moja ocena: 5+/6

Seks to ważna część naszego życia - nie da się tego ukryć. U wielu par z dłuższym stażem ogień, który towarzyszył w łóżku wygasł. By urozmaicić życie seksualne Emily Dubberley wydała poradnik wraz z talią kart. Dużo dobrego słyszałam o tej talii i przyznam, że chciałam się przekonać w czym tkwi jej fenomen. Na szczęście przydarzyła się ku temu okazja i tak oto mam przyjemność zrecenzować "Talię miłości. Seksprzewodnik dla par".

Całość składa się 52 kart i poradnika w którym podane są przykłady jak można wykorzystać talię. Od razu zaznaczę, że pudełko zawierające karty i poradnik jest małe, a więc i poręczne. Każda karta opatrzona jest numerem i szkicem pozycji seksualnej. Oprócz tego na odwrocie karty znajduję się informacje jak przybrać daną pozycje, korzyści jakie czerpie kobieta i mężczyzna, urozmaicenia jakie można wprowadzić przy danej pozycji, uwagi dotyczące tego kto nie powinien stosować danej pozycji i na co należy uważać oraz skala trudności wykonania. Trzeba wspomnieć iż karty zostały podzielone na cztery części tj. "mężczyzna na górze", "kobieta na górze", "siedząc i stojąc" oraz "od tyłu". 

Talię można wykorzystywać na różne sposoby. Kilka przykładów zostało podanych w poradniku. Można na przykład losować jedną kartę tygodniowo i próbować kochać się z partnerem w sposób ukazany na karcie. Oprócz tego można wrzucić partnerowi po kryjomu kartę do teczki lub torby i w ten subtelny sposób zdradzić co go czeka jak wróci do domu. Jestem pewna, że każdy znalazłby sposób na wykorzystanie kart. 

Na pochwałę zasługuje wygląd kart gdyż są one zrobione z wyczuciem i smakiem. W strefie seksualnej łatwo otrzeć się o wulgaryzmy, których na szczęście w "Talii miłości" nie ma. Pozycje przedstawione na kartach są czytelne. Podobają mi się informacje zamieszczone na odwrocie kart. Wszystko zostało napisane w sposób treściwy i łatwy w odbiorze. 

Jeżeli uważacie, że dopadła Was monotonia i rutyna w związku to śmiało zachęcam do kupna "Talii miłości". Ten zestaw z całą pewnością zmieni wiele w Waszym życiu seksualnym. Z drugiej strony jeżeli nie macie problemów to ten zestaw może być urozmaiceniem w Waszym związku i jeszcze bardziej zbliżyć Was do siebie. "Talię miłości. Seksprzewodnik dla par" polecam każdemu gdyż jest to pozycja, która na pewno nie zaszkodzi, a może zdziałać wiele dobrego.


Za możliwość zapoznania się z zestawem dziękuję:

11 komentarzy :

 1. mam własną talię :) i polecam! uważam że to świetny pomysł i prędzej czy później każda para chętnie z niej skorzysta :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wiele dobrego czytałam o tej talii i nabieram coraz większej ochoty na zaopatrzenie się w nią. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Mniam, bardzo fajna sprawa :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Niepotrzebna mi taka talia, ale myślę, że dla par będzie miłym urozmaiceniem.
  Masz śliczny szablon :)

  OdpowiedzUsuń
 5. haha. xd szczerze przyznam, że zawsze chciałam mieć coś takiego w domu. mimo iż jestem na to za młoda xd

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetne karty. Miałam je i podarowałam siostrze. Korzysta i bardzo sobie je chwali:))

  OdpowiedzUsuń
 7. Natknęłam się już na kilka recenzji tej talii, w większości były one pozytywne. Ciekawa forma i przede wszystkim praktyczne ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Mam te karty i bardzo je sobie chwalę. Ładne wydanie, plus ciekawe, fachowe opisy i urocza grafika sprawiają, że są interesującym gadżetem :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Świetny pomysł na prezent ;)

  OdpowiedzUsuń
 10. Mam te karty :) Dałam najwyższą ocenę, są świetne pod każdym względem :)

  OdpowiedzUsuń